Inspirace

Co mě aktuálně zaujalo a chci, abyste to věděli také

Facebookové stránky pro mamky, které chtějí flexibilně pracovat, nebo se vzdělávat

Sociální sítě nemusí být jen prokrastinační peklo, které nás okráda o čas. Můžeme díky nim narazit na zajímavé lidi a stránky, kde najdeme spoustu inspirace a třeba i práci. Sepsala jsem několik facebookových stránek a skupin, které už nějakou dobu sleduji. Jsou především pro mamky, které chtějí být aktivní, vzdělávat se, a nebo třeba hledají práci na flexibilní pracovní úvazek.

10 kliků k rozvoji: Zajímavé čtení, rozhovory, videa a akce

“V honbě za perfektníma životama a Instagramama, zapomínáme, že všichni ostatní taky lžou… A tak se cítíme sami, protože máme pocit, že jsme jediný, kdo neumí svíčkou, nemá řidičák, jehož dítě nechce spát….” Tohle řekla Pavlína Louženská v podcastu Proti proudu. A je ještě více podcastů, videí, knížek a akcí, které mě v poslední době zaujaly a třeba by se vám mohly také líbit.

Láska, design, oblaka – Sedmička na víkend

Víte, proč nikdy nenajdete lásku? Ne, nebojte, nenajela jsem na novou vlnu depresivních článků. Když se zklidníte u nového podcastu, ocitnete se na chvilku v oblacích, nachytříte se díky čtení a zkusíte si nadesignovat svůj život, tak to ani s tím hledáním lásky nebude tak těžké. V jakékoliv podobě. A co víc, najdete bezva práci, protože budete vědět, co hledat a co dělat, aby vás našli.

Sedmička na víkend (15)

Za 93 dní začíná advent! Nebo jinak – máte 93 dní, abyste se odhodlali do určité změny… Do té doby si ale ještě klidně můžete zvednout svoji produktivitu, zajít si na konferenci o kotrmelcích (jako fakt?) nebo se jen tak inspirovat CEO mámou, či úspěšnými lidmi a...

Sedmička na víkend (14)

„Když já to nezvládnu…,“ „Nemám dost času…,“ „Nemám dost peněz…“ Výmluvy? Přejdou! Chcete začít podnikat nebo prostě jen dělat něco svého a potřebujete kopanec? Doporučuji vám knížku Restart.

Share This