Korporace? Ne! Fuj! Díky, ale radši startup, nebo volná noha.

Korporace si v dnešní době získaly nádech něčeho, čemu je lepší vyhnout se obloukem. Jsou mezi námi ale i tací, kteří jsou v korporacích spokojení a práci by tam doporučili. Jako třeba má další parťačka na rozhovor Lucka Dudová.

Lucka pracuje více než 12 let v O2. Nyní je na pozici Learning Partner. Jak reálně vůbec může vypadat takový život a hlavně práce v korporaci? O tom jsme si povídaly v první části videa. Všude to samozřejmě nebude stejné, ale myslím, že O2 je dobrý příklad gigantu (za reklamu na spokojeného zaměstnance není zač). Probraly jsme, co Lucce v práci vyhovuje, co jí tam drží, ale i štve (ale jenom malinko).

Jelikož se Lucka věnuje oblasti vzdělávání zaměstnanců, druhou půlku rozhovoru jsme věnovaly tomu, o jaké vzdělávání je největší zájem, v čem je třeba dobré, aby se vzdělávaly maminky na rodičovské a kde najít dobré kurzy, za které neutratíte majlant.

Po natáčení jsme si neudělaly společnou fotku, takže úvodní fotka je výřezem ze zkušebních videí, která děláme před tím, než to spustíme naostro. Myslím, že atmosféra byla vystižená.

Share This